PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10213}

Święci z Bostonu

The Boondock Saints
7,8 167 553
oceny
7,8 10 1 167553
7,2 18
ocen krytyków
Święci z Bostonu
powrót do forum filmu Święci z Bostonu

109 miejsce?

ocenił(a) film na 8

Szkoda, kiedyś ten film był wysoko, nawet niedawno kręcił się w okolicach 80 miejsca. A teraz
spada, coraz więcej dzieci się loguję i potem takie filmy jak ten czy pulp fiction spadają w dół.
Trzeba doceniać orginalność, a nie schematyczne durne komedie amerykańskie czy filmy akcji na
jedno kopyto

ocenił(a) film na 5
Kubyra

nie gadaj nikomu co trzeba co nie ten film na IMDb ma 7,8 i w pierwszej 200 sie nie mieści !
A film 5/10 !

ocenił(a) film na 8
RogulTrSL

Co może wiedzieć osoba o kinematografii a tym bardziej o jej współczesnej oryginalności i odbiegów od standardów. Która ocenia gniot dla nastolatków Projekt X jako rewelacja... Albo Hooligans arcydzieło, w dodatku widzę po zdjęciu i ocenie tego filmu ze jesteś fanem piłki nożnej. W takim razie może lepiej pooglądaj mecze, a takie filmy jak Święci pozostaw osobą które od kina wymagają coś więcej niż tylko postarzającej się papki.

ocenił(a) film na 5
Kubyra

juz dalej się nie wypowiadam ... szkoda czasu na osobe która ocenia kogos po tym ze interesuje się piłką nożną ! Oglądaj sobie ten kiczowaty film ! ja bede oglądał to co chce i oceniał tak jak go odebrałem . Człowiek w ogniu 10/10 , Adwokat diabła 10,10 , Skazani na Shawshank 10/10 , Miasto Boga 10,10 , Gran Torino 9/10 , jak widać potrafię docenic dobre kino ale nie każdy lubi to samo co ty i musisz to pojąć !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
lechu0978

Ubóstwiam filmy które znajdują sie w top 100 ? Nie ośmieszaj się, po prostu lubię dobre kino gangsterskie a że najlepsze filmy z tego gatunku są w top 100 to co mnie to obchodzi. Wyrażam tylko swoje niezadowolenie z spadku tego filmu poza ranking, każdy ma do tego prawo. Myślisz że oceniam wysoko filmy tylko te co są w Top 100 ? Twoja wypowiedź jak tak infantylna i żałosna, że aż z tobą nie chcę się polemizować. A Twoje przedostatnie zdanie jest pełne ironii. Ci "normalni" zobaczą że Twoja wypowiedź jest na bardzo wysokim poziomie.

ocenił(a) film na 6
Kubyra

nie przesadzaj film nie jest jakąś rewelacją ...pomysł dobry ale nie potrzebnie wtrącone wątki humorystyczne....gdyby to był twardy film z głębszym przekazem i bardziej mroczny to ocenił bym go wyżej ....nienawidzę jak w filmach o poważnych sprawach dodane są "komediowe" sceny .....tak jak powiedziałem pomysł dobry aczkolwiek ja bym ten film zrobil bardziej mrocznym tajemniczym i poważnym ...myślę że wyszło by mu to na plus

ocenił(a) film na 8
hanibal

właśnie wątek humorystyczny dla mnie jest jeden z plusów tego filmu. Myśle że film jest tak specyficzny że albo się go uwielbia albo nie.Ten film podchodzi do wszystkiego z dystansem, jak by był poważny ludzie brali by go za zwykły film sensacyjny z ciekawym wątkiem i nie był by już taki specyficzny. Przynajmniej dla mnie ;)

ocenił(a) film na 6
Kubyra

filmy temat rzeka ...wszystko kwestia indywidualnego gustu i tyle ...

ocenił(a) film na 7
Kubyra

"Myśle że film jest tak specyficzny że albo się go uwielbia albo nie."

Dokładnie, dlatego nagonka na użytkownika RogulTrSL była nie potrzebna.

ocenił(a) film na 8
hanibal

A mi się wątek humorystyczny podobał, to dodało filmowi parę bezcennych scen, np. Rocco nakładający kominiarkę, cop jako prostytutka czy kłótnie braci. Pytanie o granice wymierzania kary jest postawione, scena spowiedzi podkreśla jego wagę, humor go nie przesłania, tylko po prostu łagodzi poważną atmosferę. Moim zdaniem wyszło nieźle, a po poważniejsze potraktowanie tematu mozna sięgnąć do innych filmów, np. totalnie mrocznego 'Snowtown' (tu poszli w odwrotną stronę i ta ciężkość zaczęła mnie w pewnym momencie męczyć) czy 'Siedem', nawiązania np. w 'Bez reguł' (jak daleko mozna się posunąć ratując niewinnych), 'To nie jest kraj dla starych ludzi' (to zabójca kieruje się zasadami) itp itd

ocenił(a) film na 8
Kubyra

Dokładnie! Pamiętam jak jeszcze był w okolicy 60 miejsca, a od niedawna jest poza top 100, podobnie "Lśnienie", a "Terminator 2", czy "Matrix" są już od dłuższego czasu w okolicach 300 miejsca, zamiast tego w pierwszej dziesiątce pojawił się całkiem przeciętny film "Nietykalni". Genialny "Taksówkarz" też pewnie niedługo spadnie, już jest w okolicy 90.

LavenHart

Winds of change, niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones