PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10213}

Święci z Bostonu

The Boondock Saints
7,8 167 563
oceny
7,8 10 1 167563
7,2 18
ocen krytyków
Święci z Bostonu
powrót do forum filmu Święci z Bostonu

Trzecia Część

ocenił(a) film na 8

widziałam wywiad z Rocco i Flanery'm podobno wytwórnia chce nakręcić trzecią część. nie znane są bliższe daty. miejmy nadzieję że po kiepskiej drugiej części, kolejna okaże się zdecydowanie lepsza.

użytkownik usunięty
mizi128

no żebyśmy znowu nie czekali tyle lat!

ocenił(a) film na 10

To święci chyba by już porządnie posiwieli ;D

użytkownik usunięty
MajdoL

The Boondock Saitns Dwaj Zgorzkniali Tetrycy :D :D :D

mizi128

we wszystkich wywiadach po 2010 roku (obejrzałam ich ... wiele!) reedus i flanery mówią o 3 części... nawet podczas wywiadów dot walkin dead reedus mówi o 3 części świętych, obiecując, ze jak już ma być, to nie będziemy na nią czekać kolejnych dziesięciu lat ;p
(druga częśc nie była taka zła... (np scena z prysznicem :D))

ocenił(a) film na 7
Ruusak

Całkiem niedawno Reedus wspominał w wywiadzie, że Troy powiniem pospieszyć się z trzecią częścią zanim on (Reedus) będzie za stary żeby zapamiętać modlitwę :)
Jeśli oglądałaś wywiady/spotkania z fanami, to pewnie słyszałaś historię z mydłem i z koniem? Padam za każdym razem jak Flanery je opowiada :D

ocenił(a) film na 7
mizi128

Wygląda na to, że jednak nie będzie trzeciej części... Reedus wczoraj udzielił wywiadu IFC:
“I’m in L.A right now,” Reedus said when asked about a third “Boondock Saints” movie. “I’m meeting with Sean [Patrick Flanery] and Troy [Duffy] tonight. I just landed a couple hours ago and tonight I’m going over to Troy’s house with Sean. It’s definitely in the works. Look for it. It’s gonna be crazy.”
A dzisiaj napisał na twitterze:
"no part three. sorry guys "

Chyba trzeba czekać aż Troy się odezwie w tej sprawie...

wels

też to widziałam :(
ale pewnie tylko nas przedrzeźnia, to takie w jego stylu... :p (oby!!!)

Czekam na jakąś super oficjalną informację

ocenił(a) film na 7
Ruusak

A możliwe :) Flanery nic nie pisał o odwoływaniu trzeciej części (tak, śledzę obu :D) więc jest jeszcze nadzieja :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones