PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485538}
6,6 7
ocen
6,6 10 1 7

Time Bomb
powrót do forum filmu Time Bomb

Film jest zakręcony od początku do końca. Swoiste schizy bohatera świetnie budują napięcie filmu. Pod koniec jest ono tak ogromne ,że aż tryska wrzątkiem. Hmmm Jednak oczekuje się wielu wyjaśnień ,których ten film nie dostarcza tak naprawdę zostaliśmy porzuceni razem z bohaterem w jego porytej wyobraźni i środowisku gdzie fikcja równa jest rzeczywistości. Po prostu zakończenie filmu jest według mnie łagodnie mówiąc frustrujące jak trzymanie igły pół centymetra od oka. Nadchodzi ono tak nie oczekiwanie i jest tak mało wyczerpujące ,a z drugiej strony dodaje dreszczu. Więc ogólnie mam mieszane uczucia. Spodobałą mi się fabuła tego filmu pomimo paru małych braków logiki z drugiej strony ciężko czepić się logiki za siadając do głowy takiego bohatera.

Fabuła 8/10 (minus za zakończenie)
Gra aktorska 8/10
Efekty specjalne 5/10 (w kółko powtarzane sekwencje wybuchów)

Jeśli o mnie chodzi to daje temu filmowi 7+ . Jeśli ktoś lubi zakręcone filmy to naprawdę polecam. Jeden z tych filmów który może się nie spodobać ale definitywnie będzie inny niż większość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones