Sean Patrick Flanery

7,8
4 784 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Patrick Flanery

czy ktos wie dlaczego Flanery w Boondock II: All Saints Day wyglada jakby mial operacje twarzy ??? Ogladalam wywiad z pllanu Boondock II: All Saints Day i on jest jakis dziwny dziwne ma oczy to nie jest ten sam flanery ktorego znam :(

Milanka

nie ma się co dziwic bo w świętych z 1999 roku miał 34 lata a teraz ma 44 więc to raczej normalne że się starzeje chociaż wcale nie jest mi do śmiechu bo to był śliczny aktor

dorotka22

Też go właśnie w zwiastunie nie poznałem:) myślałem że może inny aktor, a o Normanie Reedus tak sobie pomyslałem że widac te 10 lat

Dude_

już myślałam że mam problemy ze wzrokiem ...ale on wygląda nie jakby minęło 10lat ale jakby mu ktoś operacje twarzy spier*****

dorotka22

No bez przesady. Ja rozumiem, że czas nieubłaganie płynie i nikt nie robi się młodszy, ale to nie jest normalne, że w Boondock II: All Saints Day nie mogłem go rozpoznać.

Milanka

jak dla mnie to przeszedl jakas nieudana operacje ............nikt nie zmienia sie az tak po 10 latach ja ogladajac wywiad wyslama ze ktos inny gra po 3 minutach skumalam ze to flanery :P

Milanka

on mial jakis wypadek i dlatego tak sie zmienil ................................

Tara_20

nie miał żadnego wypadku. Norman Reedus miał wypadek samochodowy kilka lat temu.

Milanka

skad wiesz ze mial wypadek ???? w necie szukalam ale niczego nie znalazlam

Milanka

jaki wypadek, facet ewidentnie zaliczył jakąś próbę odmładzającą (pewno botox) i w efekcie zmienił sobie twarz, tak że ciężko go rozpoznać

zobaczcie po ... http://media.photobucket.com/image/Sean%20Patrick%20Flanery%202009/mitchellhallo ck/IMG_1237.jpg

nawet tutaj choć stary przypomina siebie jak był młody, więc zakładam ze to przed operacją odmładzającą ;)

http://www.colleenpatrick.com/blog/uploaded_images/seannyboy-760212.jpg

dziwne, co ... przecież wyglądał dobrze, a zresztą każdego starość jedzie :D ...

Milanka

Dla mnie to jakis inny facet teraz jest :/ na tym 2 zdjeciu wyglada super a na 1 koszmar ........zapuchniete oczy, jakas dziwna twarz .............operacja jak nic :P

Milanka

nie no musiałam trzy razy sprawdzać żeby się upewnić że to jest on hmmm masakra

Milanka

A nie wiecie czy swieci 2 beda w polsce ???

Milanka

Uffff,a juz myślalam,ze tylko ja go nie poznalam:P swoja droga wyglada okropnie,operacja operacją,ale wydaje sie miec nawet inny ksztalt twarzy,kosci policzkowych,nawet jesli zap

Mala_manda

Przede wszystkim przytył :P Ale faktycznie, nie do poznania.

Milanka

Zmienił sie dlatego że ma straszne problemy z alkoholem i dlatego tak wygląda ani operacja ani botox tylko zwykłe problemy. jak nie wierzycie to odsyłam do budek z piwem czasem można tam spotkać ludzi z problemami alkoholowymi i wyglądają podobnie. Na początku myślałem że specjalnie go tak przerobili ale potem znalazłem gdzieś artykuł że to nie specjalnie tylko to jego wina, ale tak naprawdę dodaje to nieco uroku filmowi rzeczywiście widać przepływ czasu. Ciekawe co w 3 części wymyślą. W każdym razie filmy to majstersztyk i polecam tym co nie oglądali. Pozdrawiam tomtom321.

tomtom321

Dokładnie! Tak samo zmienił się Mickey Rourke, gorzała i tyle

lutornaimad

Mickey Rourke miał mnóstwo operacji twarzy(botox)!!Pomyślcie trochę jak gorzała może spowodować takie opuchnięcie że likwiduje zmarszczki z twarzy XD Jakby to było możliwe to by każda kobieta była pijana XD
Co do ?Flanerego strzelam na nieudaną operacje zlikwidowania worków pod oczami i troszkę tłuszczu z pośladków na policzki i tyle.Botox powoduje słabszą mimikę twarzy a on raczej w filmie nie miał problemów więc strzelam na tłuszcz z tyła i mały lifting oczu.

tomtom321

Czytałam wiele artykułów, ale nie spotkałam się z żadną wypowiedzią na ten temat. Mógłbyś podesłać linka do tego artykułu?

Linssi

obiło mi się o uszy , że twarz Mickeya Rourke jest po części dziełem walk jakie stoczył a po części chirurga dopiero potem chyba alkoholu xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones