Sean Patrick Flanery

7,8
4 793 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Patrick Flanery
antiens

hhmmm....a kto by nie poszedl? <lol2> najpierw obejrzalam Świeci z Bostonu a pozniej Nieodparty urok i teraz wiem ze to naprawde wspanialy aktor, no i do tego przystojny ;D

marzenaaa

popieram!:) Jako Młody Indian Jones był poprostu cudny, i mimo skończonej 40-tki nadal wyglada dobrze. Z przyjemnością oglądam szystko z jego udziałem. Pozdrawiam wszystkie fanki!:)

marzenaaa

pszypomnioł mje sie jony indiana,mysle se obczaje jak ten kolo wyglondoł,bo zapamientałem go jako czarujoncego ładnego hłopca,zrrewoidujmy to se mysle,whodze na jego profil,i co,i mysle ale rozczarowanie jestem od niego znacznie pszystojniejszy,joł,elo

antiens

też bym poszła... ale gdyby był troszke mlodszy ;) najśliczniejszy był w Jako młody Indiana.. :*

antiens

na koniec swiata i jeszcze dalej!! uwielbiam go :D

antiens

to pytanie retoryczne???i uważam że z wiekiem robi sie jeszcze bardziej przystojny...:o))

antiens

oj tak... już jako 'dzieciak' zachwycał mnie jako Indiana, ale po obejrzeniu 'Świętych...' - otalne zauroczenie;)

Eeve

sorki, literówka - mnie 'dzieciaka' zachwycał;P

antiens

W takim razie polecam goraco poczatek tej sceny:
http://youtube.com/watch?v=XwuNzAVUtUo

jest na co popatrzec ;P grrrr..

Pao

wczesniej niemialam ojecia o istnieniu tego aktora ostatnio obejrzalam W szponach strachu, film takiło ale Sean slicznie tam wygladal;p;p;p;

antiens

Ahh. Godzinami mogłabym oglądać fragment "świętych z Bostonu" 01:13:19 :)
Boski...

a_r__2

AR

fragment "świętych z Bostonu" 01:13:19 tzn. ktory??? :)

ja osobiscie uwazam ze jest to jeden z najprzystojnieszych facetów jakich widzialm..a zaryzykuje nawet ze NAJprzystojnieszy.. Jego uroda jest wręcz perfekcyjna, twarz, ciało..Mmmm.... Chodzacy ideał....
Mozna podziwiac godzinami...

_Jacinda_

Ogólny łomot w domu kolesia grającego w pokera co piątek czy sobotę z kumplami. niestety nie jestem sobie w stanie przypomnieć jak się nazywał.
W każdym razie cudownie cudowny S. P. Flannery staje nad kolesiem w czerwonej koszuli, leżącym na ziemi. Wyciąga pistolecik, celuje w owego kolesia. W tym momencie ostrość jest rzucona na pistolet. Strzela. (w tym momencie pokazana jest scena, jak Rocco dobija kogoś kulą do bilarda) Szybki powrót do Flannery'ego, który mega seksownie łapie łuskę z naboju i robi nią znak krzyża.
;)))

a_r__2

o ja wiem o co chodzi i popieram :D
...

Pao

ahh, po prostu czysta poezja; codziennie można wracać do tego fragmentu :D

a_r__2

"Szybki powrót do Flannery'ego, który mega seksownie łapie łuskę z naboju " :D :D

to juz wiem....tak tak... Mmmm..ja jeszcze lubie moment ja obydwaj bracia spia w celi a potem obydwaj zakladaja koszulki, siadaja na pryczach i patrza na siebie..Zblizenie twarzy Sean'a...ech...pieknie..

_Jacinda_

Aczkolwiek niepotrzebnie zakładają te koszulki. ;P

a_r__2

Jestem świeżo po kolejnej powtórce ze Świętych, i dokładnie pamiętam to wszystko o czym pisałyście dziewczyny:P Ten facet nigdy mi się nie znudzi, mogłabym na niego patrzeć godzinami:)

Mims

A wiecie, ze właśnie kręcą drugą część świętych?? :D na stronie myspace Seana Patricka mozna znalezc filmiki z planu, ktore co pare dni uaktualnia hihi :)

Pao

No ja nie wiedziałam. :D nie ma to jak dobre wiadomości z rana. ;-)) Mam nadzieje, że będzie nie gorsza od pierwszej części.

antiens

"antiens off line szukaj innych wypowiedzi tego użytkownika na tym forum 30 stycznia 2007 22:08 odpowiedz zgłoś do usunięcia
z Nim poszłabym na koniec świata;)"

TAK SAMO JAK Z KAŻDYM INNYM!

antiens

nie ma na świecie piękniejszego widoku niż Conner MacManus żąglujący butelką z fajką na ustach w momencie gdy podpala dupę ruskowi:)

antiens

http://nimg.sulekha.com/Entertainment/original700/sean-patrick-flanery-lauren-hi ll-2009-10-29-3-40-27.jpg

Nadal chcecie lecieć za nim na koniec świata? Facet chyba do złego chirurga trafił..

oneofthefew

Obejrzałam drugą część świętych... ;( Najprzystojniejszy facet świata wygląda aktualnie jak groteskowa figura woskowa - nie mogę na niego patrzeć!! >:

antiens

Jest boski,mimo wieku nadal mnie pociąga,fakt trochę się zmienił,ale dla mnie jest ok:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones